Misyonumuz

Balorman INT’nin bugünkü durumuna gelişine en büyük katkıyı sağlayan iki önemli özelliği; 1958 yılından itibaren ahşap sektöründe edinilen tecrübe ve 1990’lı yıllardan itibaren ahşap ve plastik komponentler konusunda kazanılan yardımcı sanayi kültürüdür.

Balorman INT’nin misyonu, memnuniyet ve güven duygusu yaratarak, kurumsal ve global firmaların öncelikle ahşap ve bunun yanında plastik komponent ihtiyaçlarını, beklentilerini ve çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflerken, ürün yelpazesini de sürekli geliştirmektir.

Firmamız, hızla gelişen rekabet koşulları içerisinde ulusal ve uluslararası pazar olanaklarını takip ederek, bu olanakların sunabileceği avantajları değerlendirerek, sürekli AR-GE’ye yatırım yapan, ürettiği ürünler hakkında tasarım çalışmaları yapmak suretiyle müşterilerine maliyet avantajları sağlayan, Türkiye’nin patent alanında lider firmaları arasındadır.

Ahşap sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak Balorman INT, sürdürülebilirliğe özel önem vermekte ve çalışmalarını geri dönüşümlü ürünler üzerinde yoğunlaştırmaktadır.